меню

Будівництво елеваторів, насіннєвих та комбікормових заводів «під ключ»

Реалізовано 2 насіннєвих, 3 комбікормових та 7 елеваторних проектів

Будьте впевнені в якості, виготовляйте на власному виробництві

construction-elevators

Аграрний сектор з кожним роком розвивається все стрімкіше

Для фермерів вигідно будувати власні зерносховища чи елеватори. У такий спосіб суттєво економите на обробці, сушінні та доставці зерна/насіння, краще контролюєте товарні характеристики. Окрім того, Ви можете спокійно та без втрат урожаю дочекатися найкращої ціни на свою продукцію.

Компанія Ерідон Буд займається 

будівництвом елеваторів, насіннєвих та комбікормових заводів «під ключ». 

Проекти елеваторських комплексів розробляються по індивідальному технічному завданню та відповідають всім вимогам Замовника. Насіннєві заводи від Ерідон Буд повністю автоматизовані, тому продукція відповідає світовим стандартам якості.

construction-elevators
Ерідон Буд Будуємо з Вами нове майбутнє

Результат роботи Ерідон Буд – готовий виробничий об’єкт, який випускає продукцію

Високий рівень автоматизації знизить вплив людського фактора, спростить процеси та гарантуватиме якість продукції. Елеватори, насіннєві та комбікормові заводи Ерідон Буд прості в експлуатації, надійні та мають високий рівень енергозбереження.

Також Ерідон Буд проводить модернізацію та реконструкцію ліній по виробництву комбікормів.

Використовуємо лише перевірені бренди обладнання: Ottevanger Milling Engineers, Yemmak, Buschhoff, Bühler. 

На нашому рахунку кілька десятків успішно реалізованих проектів. Ми підготуємо для Вас техніко-економічне обгрунтування, проведемо аналіз ринку, організуємо сертифікацію та всі етапи будівництва заводу.

Комбікормовий завод від «Ерідон Буд» — це

Універсальність

Можливість виробляти комбікорм різного складу для свійських тварин та птахів

Економія

Власний завод дозволяє заощаджувати на технологічних процесах

Якість

Власне виробництво дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва

Доставка

Доставка обладнання для елеваторів, насіннєвих та комбікормових заводів по всій території України здійснюється в найкоротші терміни, адже ми цінуємо час наших клієнтів

Монтаж

Пропонуємо повний комплекс послуг з підбору обладнання, доставки та монтажу елеваторів, насіннєвих та комбікормових заводів

Сервіс

Гарантійне та післягарантійне обслуговування включає: інструктаж персоналу Замовника, періодичний техогляд, заміну та ремонт комплектуючого обладнання

Передзвоніть мені

Будівництво елеваторів, комбікормових і насіннєвих заводів під ключ

construction-elevators

Будівництво елеватора під ключ

Грамотно спроектований і побудований елеватор здатний окупити себе за 3 роки, за умови сприятливих погодних умов і адекватних цін на продукцію. При цьому елеватор може спростити процес збору врожаю, знижуючи ризики втрат і підвищуючи прибутковість.

Основні етапи будівництва елеваторів

Будівництво елеватора зазвичай починається з вибору місця, адже елеватор — це досить технічно складний об'єкт, який можна збудувати не на будь-яких грунтах. Крім цього, важливим фактором успішності роботи елеватора є логістика, наявність прямих конкурентів поблизу і перспективність регіону.

Наступним етапом в будівництві елеваторів іде проектування та підбір обладнання. Помилки на цьому етапі можуть вилитися в тривалі простої елеватора через сервісне обслуговування ненадійного устаткування, або низьким коефіцієнтом продуктивності через прорахунки в проектуванні.

Фінансування будівництва елеватора є основоположним етапом, від якого багато в чому залежать терміни здачі об'єкта і вартості робіт. І хоч основне фінансування починається після вибору локації, проектування і підбору обладнання, рекомендуємо задуматися про фінансування ще на етапі прийняття рішення.

Будівництво елеватора під ключ

Дуже важливо знайти професійного генерального підрядника, у якого є досвід організації будівництва технічно складних промислових об'єктів. При цьому рекомендуємо звернути увагу на комплексність підходу і кількість видів робіт, які генпідрядник може виконати своїми силами (наявність фахівців і техніки, якість завершених проектів тощо).

Юридично виправдано буде укладати один договір з генпідрядником, ніж розпорошувати роботи між декількома підрядниками, що неминуче призведе до зриву термінів будівництва.

construction-elevators

Будівництво комбікормового заводу під ключ

Будівництво комбікормового заводу один з найперспективніших напрямків в аграрній сфері, адже наявність власної виробничої бази значно підвищує рівень контролю над якістю продукції, що виробляється і дозволяє створити виробництво з високою додатковою вартістю.

Як і інші масштабні виробничі проекти в аграрній сфері, будівництво комбікормового заводу вимагає грамотного підходу при виборі місця будівництва, прорахунку ланцюжків логістики і майбутнього ринку збуту (якщо ви орієнтовані не тільки на свої потреби).

Якщо виробництвом і будівництвом елеваторів в Україні займаються багато компаній, комбікормові заводи ще не так популярні і при їх будівництві важливий досвід і кількість реалізованих проектів за спиною генпідрядника. При цьому варто задуматися про вибір якісного обладнання, яке може заощадити на простоях під час незапланованих ремонтів, а також на більш високій продуктивності.

construction-elevators

Будівництво насіннєвого заводу під ключ

Будівництво насіннєвого заводу можна вважати найбільш екзотичним видом з усіх промислових об'єктів аграрної сфери, адже в цій сфері ще не так багато гравців. При цьому якісний насіннєвий матеріал є одним з ключових чинників високої врожайності зернових культур.

Якщо ви націлені зайняти нішу в сфері виробництва насіння, або у вас є величезна потреба в насінні, саме час задуматися про будівництво насіннєвого заводу. І хоч ця сфері не перевантажена гравцями, насіннєвий завод вимагає не тільки якісного обладнання, а й кваліфікованого персоналу.

Перед будівництвом насіннєвого заводу наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями. У нас є досвід в цій сфері, і ми зможемо дати грамотну консультацію, описати всі ризики і підводні камені. І якщо ви готові до реалізації такого складного і цікавого проекту, ми з радістю допоможемо вам побудувати насіннєвий завод під ключ.

З'явились питання?

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з Вами!

Повідомлення відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!