меню

Генеральний підряд

Реалізовано 13 проектів на теренах України

Прості рішення складних завдань

general-order

Правильна організація роботи підрядників — запорука успішного будівництва

Генпідряд вважається вершиною всіх будівельних послуг, адже саме компанія-генпідрядник ефективно організовує всі робочі процеси та несе повну відповідальність за проект перед Замовником. 

Ерідон Буд спеціалізується на спорудженні об'єктів промислового та комерційного призначення. Ми надаємо повний комплекс послуг: від 

проектування до здачі об'єкта «під ключ».

Обираючи нашу Компанію в ролі генпідрядника, Ви отримуєте надійного партнера з бездоганною репутацією та багаторічним досвідом. Оперативно та якісно організовуємо злагоджену роботу всіх субпідрядників на будівельному майданчику, вирішуємо технічні завдання будь-якої складності.

general-order

Ерідон Буд Будуємо з Вами нове майбутнє

Ерідон Буд виконує 7 основних завдань генпідряду в будівництві:

1) Дотримання термінів — ретельно плануємо та контролюємо всі етапи будівництва, щоб забезпечити здачу об'єкта в строк.

2) Планування фінансів — контролюємо всі витрати, зазначені в плані – це забезпечує регулярне фінансування проекту.

3) Якість та ефективність — кожен етап будівництва перевіряють спеціалісти, які оцінюють якість роботи та відповідність будівельним нормам.

4) Безпека персоналу — несемо відповідальність за дотримання техніки безпеки та вимог охорони праці на будівельному майданчику.

5) Турбота про навколишнє середовище — організовуємо компенсаційні роботи, що зменшують негативний вплив на довкілля.

6) Комунікація — координуємо передачу інформації про робочі процеси між субпідрядними організаціями. 

7) Здача об’єкта «під ключ».

Генпідряд від Ерідон Буд — це

Комплексний підхід

З моменту укладання договору генерального підряду ми беремо повну відповідальність за процес будівництва та кінцевий результат

Організованість та оперативність

Досвід роботи з масштабними об'єктами та комплексний підхід дозволяє нам досягати швидкої, якісної та злагодженої роботи на будівництві

Дотримання термінів

Більше 30 одиниць будівельної техніки, власний «мобільний» бетонний завод продуктивністю 60м³/год, ретельне планування та контроль проведених робіт дозволяє реалізувати проект в зазначені строки

Передзвоніть мені
general-order


Генеральний підряд — це процес організації будівництва, при якому головну роль виконує генеральний підрядник. Саме він займається вибудовуванням моделі взаємодії між учасниками будівельного процесу від моменту постановки завдання до моменту здачі об'єкта замовнику.

Генеральний підряд найбільш ефективний при технічно складних проектах, коли процес будівництва розбивається на етапи. Генеральний підрядник найчастіше залучає до виконання робіт субпідрядні організації, при цьому контролюю якість і своєчасність виконання робіт.

Генеральний підряд — найбільш ефективний спосіб взаємодії між замовником (інвестором) і будівельними організаціями, які виконують різні види робіт. Він допомагає вибудувати централізовану модель фінансування, знизити ризики несвоєчасного виконання робіт та оптимізувати юридичні аспекти співпраці. Замовник (інвестор) укладає договір з генеральним підрядником, який вже вибудовує взаємини з субпідрядними організаціями.

Для субпідрядних організацій замовником виступає вже генеральний підрядник, який фінансує роботи і контролює їх виконання. При цьому генеральний підрядник може припиняти свої взаємини з субпідрядниками, якщо вони не виконують умови договорів.

Генеральний підрядник зазвичай володіє досвідом і знаннями у всіх сферах будівництва об'єкта, що дозволяє йому контролювати всі етапи реалізації проекту. Це дуже важливо в складних проектах, де роботи залежать одні від інших і несвоєчасне (або неякісне) виконання одного етапу робіт тягне за собою зрив термінів здачі об'єкта.

Дуже важливо знайти кваліфікованого генерального підрядника ще на етапі планування майбутнього об'єкта, особливо в аграрній сфері, де багато що може залежати від розташування майбутнього об'єкта, його призначення і передбачуваного обладнання.

Залучення генерального підрядника значно спрощує життя інвестора, адже досвідчений генеральний підрядник обов'язково вкаже на можливі прорахунки під час проектування об'єкта. При цьому закладені в проект технічні рішення можуть на практиці мати відчутні відмінності по продуктивності, про що іноді замовчують виробники обладнання.

Важливим аспектом співпраці інвестора та генерального підрядника є юридична прозорість взаємовідносин, коли всі ризики на себе бере генеральний підрядник (він моменту затвердження проекту до його введення в експлуатацію).

Компанія Ерідон Буд має великий досвід надання послуги генпідряду на об'єктах різної складності. Ми спеціалізуємося на аграрній сфері, але в нашій практики були не тільки промислові об'єкти, а й численні цивільні об'єкти. Це пов'язано з високим рівнем професіоналізму, коли виконавши одне замовлення для клієнта нам без вагань довіряють і інші об'єкти, переконавшись в якості організації та виконання робіт на об'єктах різної складності.

Наполегливо рекомендуємо зустрітися і обговорити можливу співпрацю з представником нашої компанії, ви будете приємно здивовані і, швидше за все, ми розвіємо всі ваші сумніви, а наша співпраця буде тривалим і плідним, адже велика частина наших нових клієнтів прийшли до нас за рекомендаціями старих клієнтів.

Монтаж обладнання для ТОВ «БАКАЙ-АГРО»

eridon
с. Біленьке. Запорізька обл.

Проект зрошення для ТОВ «БАКАЙ АГРО» в Запорізькій області втілювався у декілька етапів, зокрема на першому з них, на початку літа 2018р було встановлено одну дощувальну машину на існуючій трубопровідній мережі. Дана машина має довжину 460м з витратою 440м3/год. і є перетяжною що дає можливість поливати два поля за один цикл зрошення. Для того щоб забезпечити таку витрату інженери RKD вдалися до хитрої ідеї з подвійними спринклерами. 
А вже у травні 2019р проект поповнився ще трьома дощувальними машинами RKD CP460m, RKD CP474m, RKD CP482m. 
Сумарна площа зрошення складає 380га.

більше проектів

Амбулаторія (соціальний проект)

eridon
с Почуйки, Житомирська область

Загальна площа будівель: 454,5 м2

Загальна вартість будівництва становить 7,2 млн грн

Амбулаторія обслуговує понад 2 тисячі жителів із 4-х сіл Попільнянського району.

більше проектів

Комплекс будівель та споруд молочно-товарної ферми на території. Перша черга

с. Почуйки, Попільнянського району, Житомирської області

Площа земельної ділянки: 11,1 га

Загальна площа будівель: 32 763,5 м2

Розрахована на 1000 голів дійного стада.

Комплекс включає: тваринницький комплекс потужністю 500 голів, телятник, родильне відділення машино-тракторний парк, комбікормовий цех, комплектний завод з виробництва комбікормів, дві ємності для зберігання зерна, 3 сіносховища, 4 силосних ями, 2 лагуни,. 

Обсяг інвестицій: близько 160 млн грн, з них 80 млн грн — вартість тваринницького комплексу.

більше проектів

Розширення СПКЗ. Будівництво комбінату хлібопродуктів. Зерновий склад

Полтавська область, м. Пирятин

Площа земельної ділянки: 6 427 м2

Площа дорожнього покриття: 557 м2

Площа тротуарного покриття: 915 м2

Площа озеленення: 930 м2

Загальна площа будівель: 1 456,3 м2

Виробнича площа: 3 107 м2

Термін будівництва (рік завершення): 16.05.2018 – 01.09.2018

Потужність силосів по зберіганню: 23 985 м3

більше проектів

Реконструкція торгово офісного комплексу під офісний центр

eridon
Київська обл., Києвосвятошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика кільцева, 7

Площа забудови: 530,7 m2

Площа озеленення: 485,9 m2

Площа тротуарного покриття: 573,6 m2

Площа дорожнього покриття: 731,5 m2

більше проектів

З'явились питання?

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з Вами!

Повідомлення відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!