меню

Будівництво тваринницьких ферм і обладнання для ферм ВРХ

Реалізовано 4 фермерські проекти в Україні

Обладнання для ферм від Zimmermann — рішення дбайливих господарів

farms-equipment

Тваринництво — один з пріоритетних напрямків сільського господарства України

Будівництво тваринницьких ферм під ключ одне з оптимальних рішень для досягнення максимальної ефективності. Сучасні технології дозволяють максимально автоматизувати роботу молочних ферм, збільшити продуктивність і підвищити прибутковість ферм ВРХ.

Будівництво ферми варто почати з грамотного вибору місця і якісного проектування, яке врахує на початковій етапі всі особливості і допоможе уникнути непотрібних додаткових витрат. Добре спроектована ферма зменшує терміни будівництва і економить кошти, дозволяючи запустити ферму в роботу в намічені терміни.

Вибираючи генпідрядника, варто звернути увагу на наявність досвіду в будівництві тваринницьких ферм, а також на якість виконаних робіт.

Компанія Ерідон Буд більше 7 років успішно проектує і будує ферми для великої рогатої худоби під ключ.


farms-equipment
Ерідон Буд Будуємо з Вами нове майбутнє

Сучасне обладнання — кращий вибір для розвитку українського фермерства

Кращим рішенням при будівництві ферм ВРХ буде використання якісного обладнання, яке значно знижує витрати на обслуговування обладнання, гарантує безперебійну роботу і дозволяє досягати максимальних результатів.

Обладнання для тваринницьких ферм можна розділити за видами, які фактично описують виконувані функції:

  • - обладнання для утримання (бокси, огорожу, підлогу);
  • - обладнання для годування (бункери, годівниці);
  • - обладнання для вентиляції (установка вентиляційних штор, світло-аераційного коника);
  • - обладнання для напування;
  • - обладнання для видалення гною та ін.

Важливо використовувати якісне обладнання на всіх етапах роботи тваринницької ферми, що гарантує злагоджену робіт всього тваринницького комплексу.


farms-equipment

Робота з професіоналами гарантує високі результати

Ерідон Буд безпосередньо поставляє обладнання Zimmermann - визнаного світового лідера. Устаткування для ферм Zimmermann враховує анатомічні особливості тварин, дозволяє ефективно використовувати простір, підвищує імунітет тварин і значно знижує навантаження на ветеринара.

Здорові тварини - запорука високої продуктивності і прогнозовано високих показників, що підвищує прибутковість ферм і дозволяє знизити терміни окупності проекту, а також не вимагає додаткових вкладень після запуску проекту.

Ерідон Буд допоможе створити сучасний технологічний тваринницький комплекс по максимально вигідною ціною. При цьому все буде зроблено якісно і в обумовлені терміни. Ми допомагаємо будувати прибутковий бізнес.

Обладнання Zimmermann це:

Сучасні технології

Автоматизація виробничих процесів збільшує продуктивність фермерського господарства

Німецька якість

Обладнання бренду визнане в світі одним із найкращих для тваринницьких ферм

Широкий асортимент

Все необхідне обладнання для тваринницьких ферм дозволяє створити ферму «під ключ» в зазначений термін

Доставка

Ми доставимо необхідне Вам обладнання Zimmermann в будь-який регіон України

Монтаж

Пропонуємо повний комплекс послуг з підбору обладнання, доставки та монтажу

Сервіс

Проведення регламентних робіт дозволить Вам уникнути непередбачуваних ситуацій, продовжити термін роботи обладнання

Передзвоніть мені
farms-equipment

Будівництво тваринницьких ферм

Будівництво тваринницької ферми варто почати з прорахунку рентабельності, на яку безпосередньо впливатиме розташування об'єкта, його розміри і продуктивність. Передпроектні роботи допоможуть зрозуміти проблемні місця майбутнього об'єкта і підказати варіанти вирішення можливих складнощів.

Сучасні ферми будують або з металоконструкцій, або з бетону, від чого напряму залежить швидкість будівництва і його вартість. Ферми для різних тварин повинні ще на етапі проектування враховувати особливості експлуатації, так як допрацьовувати вже готовий об'єкт іноді занадто дорого.

Для будівництва ферм ВРХ краще залучати досвідчених генпідрядників, але іноді невеликі проекти можна побудувати власними силами (правда в підсумку це може вийти дорожче, так як деякі види робіт все ж повинні виконувати професіонали).

Перед початком проекту найкраще поспілкуватися з власниками вже реалізованих проектів, іноді чужий досвід може бути дуже корисним для прийняття рішень. Ну і завжди варто пам'ятати, що сучасна тваринницька ферма - це складна система, ефективне функціонування якої залежить від багатьох факторів.

farms-equipment

Обладнання для тваринницьких ферм

Обладнання для ферм ВРХ має враховувати анатомію тварин, бути надійним, модульним і ергономічним. Сучасне обладнання дозволяє максимально автоматизувати ферми (наприклад, молочно-товарні), що значно знижує кількість обслуговуючого персоналу і підвищує продуктивність роботи.

З кожним роком обладнання для ферм модернізується і поліпшується, враховується досвід використання, що дозволяє підвищувати прибутковість ферм ВРХ за рахунок зростання продуктивності. Але нове обладнання потребує грамотного обслуговуючого персоналу, про який рекомендуємо подумати заздалегідь.

Навіть найкраще обладнання може бути проблемним, якщо були допущені помилки в процесі монтажу. Крім цього, на неякісно встановлене обладнання рідко поширюється гарантія, а сервісне обслуговування може знадобитися значно частіше (будуть додаткові витрати).

Передові європейські розробки ґрунтуються на багаторічному досвіді європейських фермерів, де обладнання для ферм успішно використовується численними господарствами, досвід яких дозволяє домагатися високих результатів в роботі.

farms-equipment

Вартість будівництва ферми ВРХ

Вартість будівництва ферми залежить від таких факторів як розташування ферми (логістика) і наявності комунікацій (є, або потрібно будувати), складності ландшафту (рівнинна, або горбиста місцевість) та розміру проекту (чим більше проект, тим нижче вартість з розрахунку на 1 голову), способу утримання (прив'язне, або безприв'язне) і цілей ферми (молочно-товарна ферма, або м'ясна), наявності додаткових блоків (наприклад, пологового) тощо.

При будівництві молочно-товарних ферм важливим фактором при калькуляції проекту є рівень автоматизації доїльно-молочного блоку і складність устаткування, що монтується. Ну і звичайно ж на вартість будівництва тваринницької ферми впливає вартість обладнання, яке встановлюється.

Ще важливим аспектом при розрахунку вартості ферми є вид проекту, так як ферми можуть бути побудовані з металоконструкції, з бетону, або бути змішаного типу. При цьому вартість металу може істотно відрізнятися в різні роки, тоді як вартість бетону не схильна до таких значних коливань.

В результаті вартість будівництва молочно-товарної ферми з розрахунку на 1 голову може коливатися в межах від 70 до 100 тис. грн, при цьому здебільшого вигідніше будувати великі тваринницькі комплекси, які можуть знизити вартість молочно-товарної ферми менше 70 тис. грн з розрахунку на 1 голову.

Якщо у вас є готова будівля і потрібна незначна реконструкція + є прокладені комунікації, це може знизити підсумкову вартість будівництва молочно-товарної ферми. Але кожен проект вимагає детального вивчення і складання кошторису, після чого можна буде говорити про підсумкову вартості.

Реконструкція молочно-товарної ферми у Переяслав-Хмельницькому районі

Переяслав-Хмельницький район Київської області

Площа земельної ділянки: 15 га

Площа дорожнього покриття: 11 200 м2

Загальна площа будівель: 15 623 м2

Термін будівництва (рік завершення): жовтень 2018

Продуктивність потужність по зберіганню  або на скільки голів розраховано (як варіант): 1100 корів

більше проектів

З'явились питання?

Залиште свої контакти і ми зв'яжемось з Вами!

Повідомлення відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!